Przejdź do treści

Hodowla Yorkshire Terrier


Yorki to nasza pasja

Hodowlą Yorków zajmujemy się od 2004 r. Od początku zaczęliśmy sprowadzać suki i reproduktory z czołowych hodowli w Europie. Chcieliśmy mieć mocny materiał genetyczny, żeby uniknąć wad zdrowotnych, które są tak powszechne w tej rasie.

Dzięki sprowadzaniu championów, udało nam się stworzyć jedną z najlepszych hodowli yorkshire terrier w Polsce, co nasze psy potwierdziły zdobywając medale i tytuły na wielu wystawach w kraju i za granicą.

Wiedza i doświadczenie

W naszej hodowli yorków stawiamy na zdrowie psów oraz jakość. Wszystkie nasze yorki są rodowodowe i pochodzą z doskonałych linii. Szczeniaki mają zapewnione odpowiednie warunki socjalne, dzięki czemu łatwo oswajają się z ludźmi i szybko przyzwyczajają się do nowych właścicieli. Zdrowie zwierząt jest dla nas priorytetem, więc regularnie przeprowadzamy szczepienia, odrobaczenia oraz stosujemy profilaktykę przeciw-pasożytniczą. Dodatkowo, każdy nowy właściciel otrzymuje instrukcje z zakresu opieki zdrowotnej nad yorkiem. Nasze yorkshire terrier są nie tylko piękne, ale przede wszystkim zdrowe i szczęśliwe.

Jesteśmy członkiem ZKwP od ponad 15 lat

Od samego początku istnienia hodowli należymy do Związku Kynologicznego w Polsce (ZKwP) – organizacji założonej w 1938 roku, zrzeszonej w międzynarodowej federacji Federation Cynologique International (FCI).

logo zwiazek kynologiczny w polsce

Wszystko co niezbędne dla nowych właścicieli

Nabycie pierwszego psa może być nie lada wyzwaniem. Nowych właścicieli czeka wiele nowości, szczególnie w pierwszych dniach pobytu pupila w nowym domu. Na pewno pojawia się wiele pytań: Jak często należy kąpać psa? Czym go karmić? Czy piesek może spać z nami w łóżku? Wyznajemy zasadę, że nie ma głupich pytań. Najważniejsze informacje staramy się przekazać przed nabyciem pieska, a dodatkowo nowi właściciele dostają od nas Instrukcje Obsługi Yorka. To żartobliwa nazwa na nasze kompendium wiedzy zebrane przez ponad 15 lat doświadczenia.

Szczeniaki z naszej hodowli otrzymują wyprawki zawierające wszystko co niezbędne dla nowego posiadacza psa czyli karmę, miski, smycz, kocyk, zabawki. Dzięki temu nowi właściciele nie muszą się martwić wstępnymi zakupami dla pupila i mogą uniknąć niepotrzebnych wydatków.

Wybór pieska nie jest łatwy…

Jeżeli nie jesteście pewni, który szczeniak najbardziej będzie pasował do nowego domu – zapraszamy do odwiedzin w naszej hodowli.

W celu umówienia wizyty w hodowli prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 502563259.

Mamy w ofercie szczeniaki yorków na sprzedaż. Szczeniaki są gotowe na przeprowadzkę do nowych domów. Najmłodsze szczeniaki mają około dwa miesiące, ponieważ przed opuszczeniem naszej hodowli przechodzą szczepienia oraz niezbędne badania weterynaryjne.

Oferta dostępnych szczeniaków na sprzedaż znajduje się w zakładce Szczeniaki na sprzedaż. Zapraszamy do rezerwacji. Jak rezerwować?

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć rodziców szczeniąt w zakładce Nasze Yorki.


Zadatek prosimy wpłacać na konto:

Katarzyna Zbrzezna
03 1020 1185 0000 4102 0036 1980
ul. Lubelska 17a, Legionowo 05-120
PKO BP Oddział Warszawa


Dojazd

Zadzwon i zarezerwuj